PARAFIALNY ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY
NOLI TIMERE

Siedem  lat temu zespół stawiał pierwsze kroki dzięki grupie młodych obdarzonych talentem muzycznym i wokalnym entuzjastów, którzy w ramach przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie postanowili zrobić muzyczny raban w parafii. Tak rozpoczęły się pierwsze próby, pierwsze oprawy Mszy Świętych, Wieczory Chwały. Zespół na swoim koncie ma posługę poza granicami parafii, m. in. w Ciechanowie (otwarcie bramy Miłosierdzia w parafii św. Piotra w 2016 roku), w Przasnyszu (na pielgrzymce do Rostkowa w roku 2017), w Węgrze, w Lekowie. W roku 2017 zespół wygrał etap regionalny i brał udział w etapie diecezjalnym Sacrosongu Diecezji Płockiej w Gostyninie.
         W międzyczasie dokonała się ogromna rewolucja: zmieniliśmy opiekuna, lidera, nazwę, "siedzibę", skład się rozrastał, niektórzy odchodzili, inni dołączali...
       Obecnie opiekunem duchowym zespołu jest ks. Mateusz.
   Z lekką dozą nieśmiałości, powracamy na chwilę do naszego koncertu, który odbył się w Parafii Janowo 23 stycznia 2022 roku.  Wracamy z sentymentem, bo właśnie był to ważny koncert dla naszego Zespołu.
     Staramy się w miarę możliwości uświetniać oprawę muzyczną mszy świętych, czuwań modlitewnych oraz uroczystości parafialnych.
Lubisz śpiewem chwalić Pana - dołącz do naszego zespołu.